F&Home

Przedstawiamy Państwu ofertę Automatyki Budynków mieszkalnych i lokali F&Home. Jest to wyjątkowa oferta na rynku, która pozwala każdemu użytkownikowi poczuć komfort Inteligentnego zarządzania własnym mieszkaniem/lokalem przy kosztach porównywalnych z wykonaniem tradycyjnej instalacji.

Prawdziwym HITEM jest oferowanie w zestawie i cenie kompletu F&Home centralnego dotykowego panelu sterującego 12” (!) wraz z pełną wizualizacją obiektu, pozwalające na zarządzanie wszystkimi funkcjami oferowanymi w ramach F&Home.

Funkcje systemu

Produkty F&Home dedykowane są przede wszystkim do budynków jednorodzinnych, mieszkań oraz lokali użytkowych. Zapewniają wszystkie główne funkcje których oczekujemy:

  • zarządzanie i sterowanie ogrzewaniem i chłodzeniem
  • sterowanie oświetleniem, w tym ściemniacze
  • sterowanie roletami, bramami i innymi elementami silnikowymi
  • załączanie/wyłączanie różnych obwodów i odbiorników w tym gniazd, oświetlenia zewnętrznego, zraszaczy, AGD, …
  • inne: takie jak rekuperatory, czujniki wiatru, systemy alarmowe, … - do podłączenia z systemem F&Home

Proponowany zakres sterowania

W podstawowym zakresie proponujemy sterowanie oświetleniem (komfort), wybranymi gniazdami (komfort i bezpieczeństwo) i roletami (komfort i bezpieczeństwo) oraz ogrzewaniem (oszczędność):

  • odbiorniki oświetleniowe
  • odbiorniki podłączane do gniazd 230V i same gniazda
  • rolety
  • instalacja ogrzewania

Standardowo instalacja F&Home wyposażona jest w komputer z minimum 12” panelem dotykowym, (oprogramowanie F&Home pod Linux-em w cenie systemu) na który wgrana jest wizualizacja z planem budynku i naniesione są wszystkie sterowane urządzenia. Zaleca się montaż komputera w centralnym miejscu domu, najczęściej jest to wejście do Salonu lub inne miejsce w Pokoju dziennym.
Jako elementy dodatkowe można stosować różne sposoby komunikacji takie jak GSM/Bluetooth, Internet.

Polecamy przygotowanie instalacji - okablowanie pod sterowanie wszystkimi elementami oświetleniowymi, wybranymi niezależnymi obwodami gniazd (techniczne w salonie, pokój/pokoje dziecięcy/e, gniazdo kosiarki, …), ogrzewaniem realizowanym na elektrozaworach 230V NC oraz ewentualne doprowadzenie sterowania i zasilania w okolicę rolet, inne wg ustaleń i wiedzy inwestora. Dodatkowo układamy przewód magistrali komunikacyjnej pomiędzy rozdzielnicą i panelem dotykowym oraz wolny przewód na piętro (dla domków dwupoziomowych). Taki układ powinien pozwolić na elastyczność instalacji i jej przystosowanie w przyszłości dla klientów bez konieczności kucia ścian. W obiekcie przewiduje się sterowanie roletami (jeżeli nie przewiduje się sterowania roletami, to zalecamy, aby instalacja została tak przygotowana, żeby możliwe było sterowanie roletami w późniejszym etapie bez kucia ścian).

Więcej informacji na stronieTwoja wyszukiwarka

NEWS

Zmiana adresu

Od 01.06.2013 Zmienił się adres korespondencyjny naszej firmy.
Wszystkie przesyłki prosimy kierować na adres:
Active Control
ul. Spokojna 6
35-112 Rzeszów

BEZPRZEWODOWY
INTELIGENTNY DOM

Do naszej oferty dołączyliśmy nowoczesny, bezprzewodowy system sterowania domem Delta Dore. Jest to jeden z najtańszych i najbardziej rozwiniętych systemów na rynku. Pozwala na sterowanie ogrzewaniem, roletami, oświetleniem, alarmem oraz wieloma innymi urządzeniami w naszym domu... więcej>>

NAJTAŃSZY
INTELIGENTNY DOM

Budujesz dom? Chcesz by stał się wyjątkowy? Nie zwlekaj, sprawdź jak uczynić go inteligentnym. Niewielkim kosztem możesz sprawić, że Twój dom zacznie dbać o Ciebie. A co więcej, będziesz mógł sterować nim z każdego miejsca na ziemi... więcej>>
STARY PARK
Nowe osiedle mieszkaniowe powstające przy ulicy Miłocińskiej w Rzeszowie. Dla wszystkich klientów tej inwestycji przygotowaliśmy ofertę systemu Xcomfort w 3 wersjach. Na przykładzie mieszkań nr 20 i 22 przygotowaliśmy przykładowe projekty z wyceą i wizualizacją wnętrz... więcej>>
Nowe ceny
systemu F & Home od 14.09.2010r
TARGI RZESZOWSKIE
W dniach 10-12.09.2010 odbyły się na Rzeszowskiej Hali Podpromie Międzynarodowe Targi budowlane. Zaprezentowaliśmy wraz z firmą Onninen inteligentne systemy sterowania domem i nie tylko... więcej>>
Hala Podpromie


Przyjazne Katalogowanie